Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

okno
Mikpol Mikołaj Śmigielski
Wojska Polskiego 33/3
95-070 Aleksandrów Łódzki
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną okien, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy do współpracy z nami.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Zawsze trzeba żądać pokazania przekroju poprzecznego profilu futryny i skrzydła okna (drzwi). Widać wtedy budowę profilu z PCW, ilość komór oraz niezbędne stalowe wzmocnienie w środku. Taki wewnętrzny profil ma być wykonany ze stali ocynkowanej, powinien też mieć odpowiednią grubość i kształt - najlepsze są profile zamknięte. O wytrzymałości decydują również zgrubienia i zagięcia profilu stalowego - im więcej, tym lepiej.

W naszej ofercie czekają okna, które wpisują się w wymagania techniczne każdego budynku. Znajdą Państwo zarówno te bardziej ekonomiczne i standardowe, jak i klasy premium, które niezawodnie sprawdzą się również, np. w budynkach pasywnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane – eleganckie, klasyczne i niezawodne, PCV nowoczesne i ekonomiczne, spełniają najbardziej restrykcyjne wymagania,  drewniano-aluminiowe – lekkie i wytrzymałe, doskonale spisują się w każdym typie budynku oraz aluminiowe – nowoczesne, odpowiednie również do obiektów użytku publicznego.

Dysponujemy własną doświadczoną ekipą monterską, a nasi montażyści dzięki odbytym szkoleniom posiadają praktyczną wiedzę z zakresu energooszczędnego, hermetycznego i cichego montażu. W obu przypadkach znajdą Państwo coś dla siebie. Dla klientów ceniących tradycyjne rozwiązania z klasycznymi ostrymi kształtami krawędzi, jak i tych preferujących stylowe, a jednocześnie nowoczesne wzornictwo z łagodnymi liniami profili. Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego w celu ustalenia wstępnej wyceny stolarki.

Współczynnik przenikania ciepła - wskaźnik ten określa właściwości termoizolacyjne okna. Jego wartość wpływa na odczuwany komfort cieplny oraz koszty ogrzewania. Im niższy współczynnik przenikania ciepła , tym lepiej. W ofertach producentów można znaleźć okna o różnym stopniu termoizolacyjności. Na termoizolacyjności okien nie powinno się oszczędzać, gdy buduje się dom energooszczędny lub pasywny,         stawia się budynek na otwartym terenie, planuje się ogrzewanie niskotemperaturowe  czy ekologiczne.

Wewnętrzna rama drewniana sprawia, że wnętrze pomieszczenia zyskuje naturalne oraz przyjazne ciepło, a nieograniczona gama kolorystyki okładzin aluminiowych oraz kilka odmian linii wzorniczych sprawiają, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb. Dodatkowo nowatorskim rozwiązaniem jest wprowadzenie systemu, który sprawia, że konstrukcja okien w połączeniu z energooszczędnymi pakietami trzyszybowymi osiąga parametry termiczne zbliżone do okien stosowanych w budownictwie pasywnym.

Tanie okna Aleksandrów Łódzki. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

www.mik-pol.pl

Portal www.Twoje-okna.com