Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

 okna Lasota
Firma LASOTA
95-070 Aleksandrów Łódzki
ul. Wojska Polskiego 2
Firma LASOTA oferuje wysokiej jakości okna pcv oraz drewniane, okna i drzwi aluminiowe. Atrakcyjne ceny i PROMOCJE.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Nasza firma LASOTA swoja główna siedzibę, w której obsługujemy klientów posiada w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu handlowego. Od 2003 roku zajmujemy się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej. Mamy wiec duże doświadczenie w tej dziedzinie. Setki trudności mamy już za sobą. Zostały one rozwiązane. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, oraz klientów instytucjonalnych - urzędy, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły. Do każdego jednak zlecenia podchodzimy inaczej. Wiemy, że musimy poznać klienta aby go zrozumieć, poznać jego potrzeby i zaprezentować takie rozwiązanie, które będzie dla niego najlepsze i będzie służyło przez długie lata. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, współpracujemy z największymi i sprawdzonymi producentami na polskim rynku. Stawiamy na jakość obsługi oraz jakość oferowanych rozwiązań. To wszystko procentuje w dłużesz perspektywie. Mało reklamacji i zadowoleni klinci polecają nas woim znajomym.  Cały czas sukcesywnie poszerzamy ofertę, starannie wybierając nowe produkty. W ofercie posiadamy okna pcv i drewniane, duży wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety, roletki i żaluzje. Wyślij do nas zapytanie na email a my z przyjemnością przedstawimy ci naszą ofertę handlową. Naszym Klientom gwarantujemy wysoki poziom doradztwa i usług, gwarantujemy duży wybór oraz konkurencyjne ceny. Mimo dużego konkurencyjnego rynku mamy wielu klientów. Stale przybywa nam nowych zleceń. Jest tp wynik naszej ciągłej, wieloletniej pracy dla klientów. 
Najniższa oferta okien w Aleksandrowie Łódzkim. Zapoznaj się z naszymi cenami okien. Zapytaj o cennik - tanio. Poznaj opinie klientów, którym już pomogliśmy.
 
http://www.lasota.net.pl 

Portal www.Twoje-okna.com