Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

KRONEX
Kronex Ostrowski Artur
ul. Francuska 41
59-900 Zgorzelec
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Ofertę okien dostosujemy bezpośrednio pod Państwa preferencji.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
„KRONEX” jest firmą handlową wyspecjalizowaną w sprzedaży pokryć i akcesoriów dachowych. Nasza firma działa na rynku od 1997 roku, zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam zaoferować materiały najwyższej jakości. Przez ten czas zyskaliśmy uznanie wielu klientów. Oferujemy Państwu różnorodne pokrycia dachowe, okna, rynny jak i inne akcesoria potrzebne przy budowie dachu. Sprzedawane przez nas materiały występują w szerokim asortymencie wzorów, kształtów i kolorów zadowolą więc nawet najbardziej wymagającego klienta. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi gwarantując wysoką jakość sprzedawanych usług i produktów. Od początku pracy z klientem zaczynając od pomiaru dachu poprzez kalkulację komputerową kończąc na transporcie zamówionego materiału na plac budowy, monitorujemy przebieg każdego zlecenia gdyż klient jest dla nas najważniejszy. Nasza Firma sprzedaje materiały również na raty. Proponujemy bardzo prosty i szybki system ratalny. Służymy profesjonalną obsługą i specjalistycznym doradztwem. Warto nam zaufać, ponieważ firma „KRONEX” to gwarancja najwyższej jakości.
Zajmujemy się handlem oknami w Zgorzelcu od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.

http://kronex.com.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |