Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

EMPOL
EMPOL
ul. Armii Krajowej 6b / 1-2
Wrocław
Mocnymi stronami firmy jest dbałość o najwyższą jakość produktów oraz kompleksowa obsługa klientów.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Nasza produkcja jest połączeniem najlepszych rozwiązań technologicznych na rynku z doświadczeniem wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów. Gwarancją wiarygodności i rzetelności firmy jest rosnące zaufanie klientów, którzy w większości trafiają do nas z polecenia. Bardzo duży nacisk kładziemy na analizę potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych odbiorców. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

W początkach istnienia naszej firmy działaliśmy przede wszystkim jako dystrybutor okien. Większość ówczesnej oferty składała się z artykułów jednego  producenta – obok stolarki okiennej w sprzedaży mieliśmy także drzwi i bramy garażowe.  W perspektywie czasowej zostaliśmy wyłącznie przy oknach. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa poszerzeniu uległ również nasz asortyment.

Dlatego obecnie możemy pochwalić się tym, że jesteśmy jednym z nielicznych tak bogato wyposażonych salonów w okolicy!

Wszystkie nasze okna standardowo, bez żadnej dopłaty wyposażymy w termiczną, wielokomorową listwę parapetową.  W naszej listwie zastosowana została geometria 5-komorowa co sprawia, że łącznik cechuje się lepszą izolacyjnością cieplną. Półotwarta - środkowa piąta komora sprawia, że listwa jest bardziej elastyczna, a co się z tym wiąże ułatwia jej wpięcie do systemu. Dzięki szerokim wąsom listwa idealnie wpasowuje się do ramy.

Serwisowanie okien powierz profesjonalistom - stolarka okienna wymaga odpowiedniego traktowania. Dlatego też wszelkie usługi w zakresie serwisowania powinny być przeprowadzone przez specjalistę. Fachowcy posiadają wiedzę oraz umiejętności – potrafią obchodzić się z delikatnymi mechanizmami, wiedzą jak sprawnie wymienić szyby czy zamontować nawiewniki.  Wybierając usługi profesjonalistów, masz pewność rzetelnie wykonanej usługi.

Transparentność - firma działająca w branży budowlanej wypełnia wszystkie restrykcyjne normy prawa krajowego oraz wspólnotowego w zakresie oferowanych produktów. Z uwagi na fakt, iż firma eksportuje swoje produkty i wykonuje prace budowlane także poza obszarem UE wszystkie produkty i usługi są objęte certyfikatami wydanymi przez jednostki badawcze, które honorowane są we wszystkich wymienionych krajach.

Transparentność - firma działająca w branży budowlanej wypełnia wszystkie restrykcyjne normy prawa krajowego oraz wspólnotowego w zakresie oferowanych produktów. Z uwagi na fakt, iż firma eksportuje swoje produkty i wykonuje prace budowlane także poza obszarem UE wszystkie produkty i usługi są objęte certyfikatami wydanymi przez jednostki badawcze, które honorowane są we wszystkich wymienionych krajach.

Dobre i tanie okna z Wrocławia. Najniższa cena okien tylko u nas. Zapoznaj się z naszym cennikiem - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://empol.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.