Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

*Wysyłając do nas zapytanie, wyrażasz zgodę na przekazanie twoich danych do naszych partnerów, którzy opracują dla Ciebie oferty cenowe na stolarkę okienną

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Kraina Okien
Kraina Okien Sp.z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 109 lok. 2U
50-442 Wrocław
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Ofertę okien dostosujemy bezpośrednio pod Państwa preferencje.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
Firma Kraina Okien powstała 2009 roku, siłą i pomysłem dwojga młodych ludzi Katarzyny i Piotra marzących o sukcesie. Naszą działalność rozpoczęliśmy w wynajętym pokoju biurowym w jednym we wrocławskich biurowców, w 2010 roku przeprowadziliśmy się do lokalu handlowego , który następnie stał się naszą własnością. W 2015 roku firma Kraina Okien wprowadził się do nowego lokalu przy ulicy Kościuszki 109 o powierzchni 98m2, powierzchnia tak dała duże możliwości ekspozycyjne i świetny komfort pracy. W 6 latach działalności na rynku dolnośląskim , firma rozwinęła skrzydła, zatrudnia sześcioro stałych pracowników i kilkudziesięciu podwykonawców, zwiększyła swój zasięg działania na Europę zachodnią.
Na sukces naszej firmy składa się wieloletnia praca zaangażowanych w powierzone zadania ludzi, których celem, zapewnienie satysfakcji klientów, nasi pracownicy postawili na jakość , a nie na ilość. Mamy duże doświadczenie i wiedzę pozwalającą na realizację najtrudniejszych wyzwań jakie stawia dzisiejszy rynek budownictwa. Misją naszej firmy jest Wysoka jakość i precyzja wykonania naszych usług.
Podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi klientami 
Poszerzanie wiedzy i umiejętności
Sukcesywne poszerzanie oferty
Inwestycje w rozwój firmy
Okna w Wrocławiu. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://kraina-okien.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |