Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Kraina Okien
Kraina Okien Sp.z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 109 lok. 2U
50-442 Wrocław
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży okiennej. Ofertę okien dostosujemy bezpośrednio pod Państwa preferencje.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
Firma Kraina Okien powstała 2009 roku, siłą i pomysłem dwojga młodych ludzi Katarzyny i Piotra marzących o sukcesie. Naszą działalność rozpoczęliśmy w wynajętym pokoju biurowym w jednym we wrocławskich biurowców, w 2010 roku przeprowadziliśmy się do lokalu handlowego , który następnie stał się naszą własnością. W 2015 roku firma Kraina Okien wprowadził się do nowego lokalu przy ulicy Kościuszki 109 o powierzchni 98m2, powierzchnia tak dała duże możliwości ekspozycyjne i świetny komfort pracy. W 6 latach działalności na rynku dolnośląskim , firma rozwinęła skrzydła, zatrudnia sześcioro stałych pracowników i kilkudziesięciu podwykonawców, zwiększyła swój zasięg działania na Europę zachodnią.
Na sukces naszej firmy składa się wieloletnia praca zaangażowanych w powierzone zadania ludzi, których celem, zapewnienie satysfakcji klientów, nasi pracownicy postawili na jakość , a nie na ilość. Mamy duże doświadczenie i wiedzę pozwalającą na realizację najtrudniejszych wyzwań jakie stawia dzisiejszy rynek budownictwa. Misją naszej firmy jest Wysoka jakość i precyzja wykonania naszych usług.
Podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi klientami 
Poszerzanie wiedzy i umiejętności
Sukcesywne poszerzanie oferty
Inwestycje w rozwój firmy
Okna w Wrocławiu. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://kraina-okien.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |