Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

ROL
Wałbrzyska fabryka okien "ROL"
ul. Wysockiego 27
58-305 Wałbrzych
Firma nasza zajmuje się produkcją stolarki PVC od 10 lat. Lata te dały nam wiele praktyki i doświadczeń w produkcji okien i drzwi.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Naszych klientach, ponieważ ich zadowolenie i spełnienie ich oczekiwań dotyczących oferowanych przez nas wyrobów jest naszą myślą przewodnią. Kierując się tymi zasadami wyrobiliśmy sobie zaufanie i uznanie naszych klientów i współpracujących z naszą firma partnerów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że aby utrzymać naszą dotychczasową pozycję na rynku musimy dbać o wysoką jakość oferowanych towarów i wdrażać nowoczesne, dopasowane do oczekiwań naszych odbiorców rozwiązania technologiczne.

Zachęcamy Państwa do wyboru Okien plastikowych firmy ROL z dostępnych profili! Jesteśmy przekonani, iż nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania, również pod względem cenowym, a wybór naszej firmy będzie właściwą decyzją na długie lata.

Aluminium jest jednym z najwytrzymalszych materiałów budowlanych, nie wymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Poza tym elegancki profil okien aluminiowych gwarantuje maksymalny dostęp światła. Oferowana przez nas ślusarka aluminiowa wykonana jest z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

W związku z tym, że wzrasta liczba klientów, szukających kompleksowej obsługi - od pomiaru i przedstawienia oferty, po profesjonalny montaż - my, jako firma możemy zaproponować co raz bardziej konkurencyjną ofertę Naszym Klientom.

Z myślą o tym stworzyliśmy sklep internetowy, który ma pomóc we wstępnym zapoznaniu się z ofertą zrealizowaną na podstawie produktów czołowych producentów polskich.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Naszą firmą!

Skutkiem ograniczenia wymiany powietrza w pomieszczeniu jest podniesiona kondensacja pary wodnej. Para wodna jest właśnie odpowiedzialna za zawilgocenie ścian i pojawiający się grzyb. Pierwszą widoczną oznaką złej wentylacji są zaparowane szyby.

Nawiewniki powietrza to proste elementy montowane w oknach, dzięki którym nawet przy szczelnie zamkniętych oknach uzyskamy odpowiedni nawiew świeżego powietrza do mieszkania. Nawiewnik składa się z dwóch części: zewnętrznej, okapu, który chroni przed deszczem i owadami, oraz części wewnętrznej, która odpowiada za sterowanie ilością nawiewanego powietrza. Obecnie firma ROL aby zaspokoić wymagania naszych klientów oferuje automatyczny nawiewnik powietrza – montowany w oknie, posiadający możliwość regulacji wielkości strumienia powietrza.

Zdobyte przez ten czas doświadczenia procentują już setkami zrealizowanych zleceń i zadowolonych ze świadczonych przez nas usług klientów. Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie? W swojej pracy korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii, które w połączeniu ze zdobywanym przez lata doświadczeniem pozwalają nam oferować Państwu wyłącznie najwyższej jakości okna PCV i drzwi, które spełniają standardy domu energooszczędnego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również duży wybór drzwi wejściowych, bram garażowych, drzwi pokojowych, rolet zewnętrznych, rolet materiałowych, żaluzji ,plis w pełnej gamie kolorystycznej oraz inne akcesoria stosowane w stolarce otworowej.

Zajmujemy się handlem oknami w Wałbrzychu od wielu lat. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Pozytywne opinie klientów.
 
http://www.rol.pl

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Nasi Partnerzy: http://www.znany-ksiegowy.pl/