Porównaj ceny okien w Twojej okolicy

Wypełnij formularz a otrzymasz wyceny okien w Twojej okolicy...

  1. Masz już wycenę twoich okien, ale zastanawiasz się czy możesz je kupić taniej lub o lepszej jakości? Wpisz wymiary okien i określ czy interesują Cie okna drewniane czy plastikowe, białe czy obustronny kolor?
  2. Nie masz jeszcze wymiarów okien? Zmierz je sam (możesz pomylić się nawet o 5 cm-nie wpłynie to na zmianę ceny)
  3. Chcesz się umówić na bezpłatny/niezobowiązujący pomiar Twoich okien – wpisz w formularzu twoje dane – a my oddzwonimy i uzgodnimy dogodny termin pomiaru okien.

SPRAWDŹ NAS…     (odpowiadamy w ciągu 12 godzin)

Pamiętaj by wpisać miasto i numer telefonu kontaktowego !!!

Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych, nie przekażemy go dalej. Tylko oddzwonimy.

Wpisz wymiary okien by otrzymać ich wycenę!!!

Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Tech dom
TECH-DOM
ul. Hetmańska 1A
58-316 Wałbrzych
Firma Tech-Dom istnieje od 1998 r. Jej początkowymi profilami działalności były sprzedaż i montaż drzwi wejściowych.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
 W następnych latach oferowany przez przedsiębiorstwo asortyment został‚ poszerzony o drzwi antywłamaniowe, wzmocnione i pokojowe. Firma została dealeram i autoryzowaną grupą montażową (A.P.S.) kluczowych firm drzwiowych takich jak: GERDA, PORTA, DELTA oraz DRE. Następnym etapem rozwoju firmy było wprowadzenie sprzedaży szerokiej gamy okien (P.C.V, aluminiowych a także drewnianych). Już wtedy Tech-Dom został głównym dealerem na okręg wałbrzyski firmy DRUTEX - największej fabryki okien w całej Europie!!! Kolejną gałęzią działalności firmy stała się sprzedaż i montaż, bram garażowych firmy GERDA. W chwili obecnej Tech-Dom w swej ofercie oprócz asortymentu wymienionego powyżej posiada w sprzedaży również rolety zewnętrzne, żaluzje, plisy i roletki materiałowe. Firma Tech-Dom posiada także wyspecjalizowane grupy montażowe, które są dla Państwa gwarancją szybkości i dokładności wykonania zleconych prac. Zachęcamy Państwa do kontaktu, zakupów oraz korzystania z szerokiej gamy naszych usług.
Tanie okna Wałbrzych. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://www.tech-dom.com.pl/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Nasi Partnerzy: http://www.znany-ksiegowy.pl/