Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@emv.eu 

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

elwiz
ELWIZ SA
Obwodowa 11
66-008 Świdnica
Firma Elwiz to producent wysokiej klasy okien i drzwi w technologii PVC oraz ALUminium. Zapraszamy do współpracy.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Co nas wyróżnia? Szczególna wizja i bezkompromisowa filozofia działania. Pochłaniają nas idea energooszczędności oraz technologie pasywne. Jesteśmy liderem produktów dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego w Polsce. Jednak ideę pasywności wcielamy w życie we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. To ona inspiruje nas do działania – innowacyjności, tworzenia nowych rozwiązań oraz stałego podnoszenia jakości oferowanych produktów, aby odpowiadały na wyzwania przyszłości i zaspokajały wszystkie potrzeby klientów. Wraz ze wzrostem świadomości klientów technologie umożliwiające znaczną redukcję zapotrzebowania energetycznego w budynkach stają się coraz powszechniejsze. Jednak niewiele firm może poszczycić się tak dalece zaawansowanymi rozwiązaniami jak Elwiz. To pierwszy polski producent okien PVC, który dysponuje zarówno certyfikowanym produktem dla budynków pasywnych, jak i doświadczeniem montażowym w tym zakresie. Nasze produkty kierujemy do różnych odbiorców – od klientów indywidualnych po deweloperów, z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych, budynków wielomieszkaniowych, aż po duże miejskie inwestycje biurowe. Klienci znajdą u nas zarówno klasyczne, jak i nowoczesne formy, a także rozwiązania technologiczne i energetyczne na miarę przyszłości. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wielu rynków. W ofercie firmy Elwiz znajdują się produkty przystosowane do potrzeb inwestorów w całej Europie: od okien podstawowych, przez energooszczędne, po najbardziej złożone – do budowy tzw. okien holenderskich (blockprofil) oraz okien francuskich (monoblock). Oryginalną propozycję stanowią systemy fasadowe oraz przesuwne, tzw. HST, które umożliwiają wykonanie pięknych przeszkleń okiennych oraz wyjść tarasowych w niestandardowych formatach i rozmiarach. Sukcesywnie podbijamy nowe rynki. Dzisiaj nasze okna są wygodnym i pięknym elementem wielu domów, osiedli i biurowców na całym świecie. W Polsce można je zobaczyć m.in. na osiedlu pasywnych domów jednorodzinnych Ecoville pod Warszawą, w pierwszym pasywnym budynku szkolnym w Budzowie, pasywnej hali sportowej w Waganowicach czy energooszczędnym wielomieszkaniowym budynku w Zielonej Górze. Cieszymy się, że klienci razem z nami wybierają rozwiązania z myślą o przyszłości.
Tanie okna Świdnica. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.

http://elwiz.eu/

Portal www.Twoje-okna.com

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.

Pomożemy Ci znaleźć najlepsze biuro rachunkowe w Twojej miejscowości

Nasi Partnerzy: https://znany-ksiegowy.pl    |  usługi księgowe    |  biuro rachunkowe   |   biuro księgowe    |  biuro rachunkowe cennik  |