Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Rudnicki
Timberpol 
ul. Bielawska 25c
58-262 Ostroszowice
Okna Ostroszowice - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
Okna drewniane, są z pewnością inwestycją na lata dlatego jako producent staramy się wykonać dokładnie taki produkt jakiego państwo od nas oczekują. Już na etapie planowania ważne jest aby okno nie tylko cieszyło nas wizualnie ale też było praktyczne i funkcjonalne. Priorytetem przy produkcji okien jest dobór sprawdzonych komponentów, które składają się na końcowy efekt i pozwalają przez lata cieszyć się z udanego zakupu . Okna drewniane, wykonane ze szlachetnego materiału, wprowadzą do każdego pomieszczenia ciepły nastrój i zdrowy klimat. Okna produkujemy z takich gatunków drewna, jak: Sosna – drewno sosnowe jest łatwe w obróbce, sprężyste, o dobrej wytrzymałości mechanicznej. Powszechnie wykorzystywane jest w stolarstwiej. Sosna jest odpowiednia na okleiny wewnętrzne, na stolarkę okienną i drzwiową, podłogi lub meble. Meranti – drewno z drzew liściastych z rodzaju Shorea, pochodzących głównie z Malezji i Indonezji. Gęstość drewna meranti osiąga wartości do 1050 kg/m3. Stosowane jest głównie w stolarce okiennej i drzwiowej oraz w budownictwie jako drewno budowlane. Meranti jest często mylone z mahoniami, zwłaszcza odmiana Red Meranti. Jest to zupełnie inny rodzaj drewna, chociaż zbliżony jest do mahoni parametrami i właściwościami. Odmiany Dark, Red i najtwardsza Majau – są to gatunki typu Hard Wood – drewna najbardziej cenionego. Dąb – drewno dębu stosunkowo ciężkie i twarde znajduje powszechne zastosowanie w stolarce wewnętrznej i zewnętrznej budowlanej oraz meblarstwie. Posiada dużą odporność na ścieranie. Wyroby z dębiny charakteryzują się dużą sztywnością oraz przy odpowiedniej obróbce i impregnowaniu stają się bardzo trwałe.
Okna w BielawieOstroszowice ). Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://rudnicki.net.pl/ 

Ogólnopolski Portal sprzedawców okien www.Twoje-okna.com

Portal www.Twoje-okna.com pomaga w odnalezieniu sprawdzonych sprzedawców okien w Twojej miejscowości. Zaufało nam już wielu użytkowników. Z naszym portalem zaoszczędzisz swój czas bo w jednym miejscu znajdziesz sprawdzonych sprzedawców okien i zaoszczędzisz pieniądze bo u nas znajdziesz najlepsze oferty okien w Twojej miejscowości.