Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

framex
FRAMEX
ul. Letnia 12
70-813 Szczecin
Fabryka okien Framex istnieje od 1991 roku. Działamy z pasją, zaangażowaniem starając się dostosować ofertę do klienta.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? KliknijTUTAJ
 
Jest to firma rodzinna, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie stolarki PCW i aluminiowej. Od 1 sierpnia 2009 roku nasza firma może poszczycić się ofertą okien PCW dedykowanych do domów energooszczędnych i pasywnych. Obecnie oferujemy okna, drzwi, witryny z PCW oraz aluminium. Fabryka znajduje się w Morzyczynie k. Stargardu Szczecińskiego. Produkujemy tu okna PCW na bazie systemów profili SALAMANDER, z okuciami firmy Winkhaus oraz szybami zespolonymi o współczynniku przenikalności ciepła U od 1,1 do nawet 0,5.
Zakres oferty wykonywany z PCW:
okna bluEvolution: 82, okna Komfort, okna Arte, drzwi, drzwi balkonowe, ogrody zimowe.
Drugą gałęzią produktów naszej firmy jest dział aluminium, a w tym ślusarka ognioodporna EI 15, EI 30 i EI 60. Tutaj produkcja opiera się o system profili PONZIO oraz Reynaers. Dzięki bardzo dobrze wyposażonemu parkowi maszyn nasza firma jest w stanie zapewnić tak zróżnicowaną ofertę, spełniając przy tym wysokie kryteria jakościowe.
Zakres oferty wykonywany z aluminium:
okna, drzwi, fasady, witryny, ogrody zimowe, ślusarka ognioodporna EI 15, EI 30 i EI 60.
Dzięki współpracy ze znanymi i uznanymi partnerami możemy wykonać dowolny kolor oraz kształt konstrukcji aluminiowych. Oprócz produkcji własnej dbamy o kompleksową obsługę w zakresie stolarki. Oferujemy do tego przede wszystkim usługi montażu-demontażu starych konstrukcji, montażu zamówionej stolarki a także obróbkę murarsko-tynkarską. O zakresie usług decyduje klient. Do wachlarza usług należy dodać całą galanterię towarzyszącą jak:
rolety zewnętrzne, parapety zewnętrzne, parapety wewnętrzne, rolety materiałowe.
Tanie okna Szczecin. Najniższa cena okien tylko u nas. Poznaj nasz cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://www.framex.pl/pl/