Wyślij maila z wymiarami Twoich okien na nasz adres:

biuro@twoje-okna.com

W 24 godziny otrzymasz atrakcyjne wyceny Twoich okien od naszych PARTNERÓW z Twojej miejscowości - PAMIĘTAJ BY PODAĆ MIASTO  ( jak działamy - kliknij )

Okna Dezetka
Firma DEZETKA
ul. Bratoszewskiego 14
Aleksandrów Łódzki 95-070
Okna Aleksandrów Łódzki - tanio. Poznaj cennik i ceny okien w twojej okolicy. Napisz lub zadzwoń, chętnie przygotujemy ofertę.
 
Jesteś właścicielem tej firmy, chcesz dodać Twój numer telefonu, adres e-mail czy stronę internetową?? Kliknij  TUTAJ
 
DEZETKA to profesjonalna firma usługowa istniejąca od 1997 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu okien oraz drzwi. Gwarantujemy, że oferowany przez nas towar będzie służył wiele lat.Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalnie dostosowanych do potrzeb klientów. Dzięki naszym partnerom handlowym, którzy również od lat pracują w branży okiennej i drzwiowej oraz zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych, mamy pewność, że oferowane przez nas produkty są bezpieczne i niezawodne. Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych i funkcjonalnych produktów wykonanych z drewna, PCV, aluminium. Nasze okna mogą przybrać dowolny kolor, rozmiar czy kształt. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów , dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej nietypowe wizje architektów i inwestorów.
Okna w Aleksandrowie Łódzkim. Poznaj nasze ceny okien. Zapytaj o cennik - tanio. Wyrób sobie opinię o nas.
 
http://dezetkaokna.pl/

Portal www.Twoje-okna.com